1 Востаннє редагувалося gverlab (2015-05-07 18:09:18)

Тема: Нагрівач на воді та відпрацьованій оливі потужністю 5 квт ГВЕР5

Пропонуємо безкоштовно креслення нашої нову розробки для АТО, для українських бійців на фронті - міні-обігрівач ГВЕР5 потужності 5 квт  на дистильованій (кипяченій) воді і відпрацьованій оливі .
Розмір : в діаметрі 13,2 см , висота - 20 см.  Витрата палива - 0,6 л за годину, чистої води (дистилят, кипячена, дощова) - 400 г, тобто 60% палива, 40 % води. Орієнтовна вартість  виготовлення - 300 грн.

Детальніше - цей обігрівач подібний до бензинової паяльної лампи, лише краща штука ,бо споживає будь-яку грязну оливу чи ДП, взагалі яке-небудь грязне паливо, наступний плюс - є вибухобезпечним пристроєм, плюс - коли виходить в робочий режим, то немає диму зовсім це важливо для маскування.
Споживання: Варіант 1-  150-300 г оливи та 100-200 г води на одну заправку, вистачає на 15-30 хвилин роботи. Варіант 2 - довготерміновий багатогодинний -  паливо і вода добавляється без електрики, із бачків, вода добавляється під тиском, який забезпечує проста система.

ЗАСТОСУВАННЯ :  для прогрівання картера двигуна військової техніки , нагрівання води та приготування їжі, нагрівання буржуйки всередині її , розморожування замерзлих труб - для аварійних бригад,
головне призначення -  замінник дров при розпалювання вугільних печей, чи буржуйок - економія на дровах, часу.

Креслення нагрівача ГВЕР5 розповсюджується для волонтерських організацій та для військових умовно-безкоштовно, умов дві - на корпусі нагрівача наносити державний герб, а також розповсюджувати під маркою ГВЕР-5 . Виробляти може будь-яка майстерня чи підприємство як нестандартне обладнання, зовсім безпечне в використанні.
Фото та відео нагрівача є на сайті нашої білоцерківської лабораторії альтернативної енергетики
ГВЕРЛАБ - www. gver.info

Пишіть, звоніть, пропонуйте.
Леонід Миколайович, інженер, офіцер запасу
info@gver.info