Тема: Економне теплозберігання

Купив будинок, але зараз щось погано стала гріти топка. Поки знайду причину,  треба чимось обігрівати дім.  Прошу порадити якого-небудь дешевого обігрівача - після купівлі будинку самі розумієте становище з фінансами. Я б обійшовся, можливо, але на кінець місяця обіцяють похолодання і боюся угробити всю опалювальну систему. Бажано з посиланням на конкретну сторінку, щоб я міг переглянути.

2 Востаннє редагувалося Артем (2018-02-23 21:02:30)

Re: Економне теплозберігання

zaxar.taranov написав:

Прошу порадити якого-небудь дешевого обігрівача - після купівлі будинку самі розумієте становище з фінансами.  Бажано з посиланням на конкретну сторінку, щоб я міг переглянути.

А як купляли, то було все добре чи скидку отримали?  smile
Враховуючи вашу фінансову скруту, найперше спадає на думку тепловентилятор. Він гріє швидко, а тягне небагато. Широкий вибір електронагрівачів від 250 грн подивіться на Комфі  https://comfy.ua/heater/brand__etalon/  Там, я думаю, ви собі підберете по можливостях. І в  майбутньому ви зможете використовувати його при потребі.

https://cdn.comfy.ua/media/catalog/product/cache/4/small_image/270x265/62defc7f46f3fbfc8afcd112227d1181/s/a/saturn_st-ht8352.jpeg

3

Re: Економне теплозберігання

Як, пережили морози?

4

Re: Економне теплозберігання

Подскажите что по поводу алюминиевых фасадных систем, насколько они держат тепло, насколько выгодно их вообще ставить?