1

Тема: Чайник чи термопот?

Зараз поширення набувають термопоти. А ми все ще користуємося чайником. Можливо, справді, перейти на термопот? Яка ваша думка? Чи економніше буде термопот?

2

Re: Чайник чи термопот?

Термопот подається як зразок розумної техніки на кухні. Я б сказав,що це скоріше скороварка для води чи міні-бойлер. Ну що в ньому особливого? Гріє воду до заданої температури, потім підтримує цю температуру. Можна задати час, коли нагріти води. Ну, мабуть, управління пультом. Для чого? Тільки витрачає енергію на підтримання температури. Наприклад, вранці перед роботою я нагрів води для кави. Частину води використав, а частина - залишилась. І ось термопот до вечора, поки я не прийду з роботи, цю воду періодично підігріває, щоб вона була заданої температури. Трата грошей і на сам термопот, і на енергію. Для себе я купив великий чайник на 2 літри https://comfy.ua/electric-tea-pot/brand__redmond/ Води, нагрітої в ньому, вистачить і для мене, і для гостей. І не витрачає лишньої енергії на періодичні підігріви. Термопот, на мою думку, це - понти.

https://cdn.comfy.ua/media/catalog/product/cache/4/small_image/270x265/62defc7f46f3fbfc8afcd112227d1181/_/r/_redmond_rk-m171s_silver_1.jpg

3

Re: Чайник чи термопот?

Гарна річ! Треба й собі придбати!