1

Тема: Генератор тепла на рідкому паливі і воді 1Мвт, ккд=300%

Українська науково-дослідна лабораторія альтернативної енергетики GverLab шукає грантову допомогу (або взаємовигідну кооперацію) для продовження надзвичайно перспективного проекту по енергозбереженню - генератор  тепла на рідкому паливі і воді 1Мвт, ккд=300% .
В 2014 році ми успішно завершили перший етап по створенню потужного і зверхекономічного робочого прототипа генератора тепла 250 квт, який споживає рідке паливо і воду в рівній кількості (по 6 літрів за годину) і при цьому споживає вже зараз в 4 рази менше палива в порівнянні із стандартними пальниками. Собівартість виробництва 1 Гкал тепла в 1, 5 рази дешевше, ніж при застосуванні газу, вугілля, дров чи електрики.

В 2015 - 2016 роках ми розпочали другий етап, на якому згідно на основі нашого патенту було спроектовано, виготовлено і розпочато тестування генератора тепла на рідкому паливі і воді потужністю 1Мвт, який споживає 30 літрів рідкого палива (дизельне паливо чи керосин чи пічне паливо нафтове світле) плюс 30 літрів води за годину.

В 2016 році плануємо проведення робіт по модернізації окремих елементів генератора з метою зменшення споживання палива до 15 літрів палива і води за годину і генерації 1 ГКал тепла за годину , що є значно дешевше від існуючих на даний момент способів.
Наша мета - повний перехід на вітчизняні енергоносії , відмова від імпорту газу, енергозбереження і мінімальні викиди шкідливих речовин в довкілля.

Основний діапазон застосування : просушка сільськогосподарської продукції та лісоматеріалів, виробництво пари, обігрівання великих приміщень і цехів, дорожно-ремонтні роботи в зимовий період, обігрівання теплиць, нагрівання води в опалювальних котлах, виробництво дешевої електроенергії.
Бюджет другого етапу проекту складає 450 000 гривень.

Відео роботи нового генератора https://www.youtube.com/watch?v=aBUyHcWHWJU
Деталі на нашому сайті www.gver.info

2

Re: Генератор тепла на рідкому паливі і воді 1Мвт, ккд=300%

Ребятушки, ну какие 300% КПД? Как?

Мой сайт, если кому интересно:
Блог о возобновляемой энергетике

3

Re: Генератор тепла на рідкому паливі і воді 1Мвт, ккд=300%

Намагаюся перейти на ваш сайт,.. але там якась проблема,... лише вдалося подивитися відео на Ютуб...

Де є можливість почитати про технолгію та схему пристрою?..