1

Тема: міні гес для сільських будинків без річки

працюю над цим проектом у вільний час потрібні однодумці та ваша допомога є ще декілька проектів отоплення за 35коп в годину . отоплення повітрям від сонця інженерної освіти немаю руки ростуть з плечей )))

2

Re: міні гес для сільських будинків без річки

кого зацікавить пішіть буду радий співпраці є схеми може хтось щось підкаже

3

Доброго дня ))
завжди радий взаемовигідній співпраці

4

Хоча б в загальних словах прошу викласти постановку задачі. Є власні напрацювання, та не вистачає рук. Я з м.Суми.

5

як я можу з вами звязатись щоб детальніше пояснити який принцип мої установки

6

Привіт, я за освітою і за місцем праці інженер. Мене цікавить ваша ідея але вкажіть конкретно, що саме ви плануєте. Чекаю на відповідь

7

шановні друзі як я можу з вами звязатись крім цього сайту бо на форумі вас часто немає або вкажіть час коли ви на форумі щоб я мігдокладніше поділитись своєю ідеєю дякую чекаю на вітповідь на форумі можу бути в 23.00 може трішки скоріши дякую за розуміння

8

Привіт, мені цікава Ваша пропозиція . Давайте втілимо в життя. 0639174670

9

Тема для мене вельми інтересна. В ютубі дещо є але все це пробні напрацювання. Якщо в когось є інтересні ідеї чи якісь практичні напрацювання бувби радий їх почути чи побачити хоча б в креслюнках. Про себе - інженерної освіти не маю, руки заточені під любий інструмент. Будинок стоїть на беереі річки. Тому тема вельми актуальна.

10

airlift pump подивіться це відео в ютюбі додайте до цієїсхеми генератор і насолоджуйтесь обєм і глибина води від того який має бути генератор я експерементував в бочці невеликій це все можна зробити в одній емності і запуск можна зробити без компресора потім просто підключити компресор схема є експеремент сподобавя буду збільшувати ємність води  дякую пишіть в кого які ідеї ще будуть мій тел.0500564713 розкажу поділюсь все що знаю від вас чекаю тогож дякую всім

11

https://www.youtube.com/watch?v=fpfjOs0IZfk

12

https://www.youtube.com/watch?v=tUkISu56sbU

13

https://www.youtube.com/watch?v=HHa42cY0QZI

14

https://www.youtube.com/watch?v=xZBxolr2SbY

15

https://www.youtube.com/watch?v=LVysO5LMZko

16

Звичайний газліфт та єжекторній насос...

До чого тут гидростанция та енергозбереження?

17

Molchun12 написав:

Хоча б в загальних словах прошу викласти постановку задачі. Є власні напрацювання, та не вистачає рук. Я з м.Суми.

Я теж із Сум, і Лисенко мене вже "кумаре"...  Он байки круче мене травить...  про те, що вугілля й нафти з газом в України майже на пів Європи хватить, тому енерго технології Україні не потрібні....

Ідея, яка "викликала" в Лисенка "шок" Зробить Великий якорь, 10 метрів, навколо нього розмістить малі якорі по 10 см, коли прокручуєш малі якорі на певний градус, то магнітне поле, що тягне за собою великий якорь, прокручується на певний градус...  теорія така, що тратиш 10 квт на роботу, прокручування якорів, а отримуєш більше вращєния. по наступній причині....

№1. Магнітне поле, постійного магніта, це теплова енергія його "доменів"...  Тобто один і той самий обєкт, при різних температурах, створює різну магнітну силу....   тобто чим менша температура, тим менша магнітна сила....  тобто, якщо магніти виконують роботи, більше, ніж витрачають на спонукання виконання роботи, то витрачається теплова енергія магніту....

№2. сила взаємодії двох магнітів, прямо пропорційна, силі одного, помножену на силу другого і полділену на квадрат віддалі між ними....

№3. Якщо один ротор, має діаметр 10 метрів, а навколо нього ротори по 10 см....  в чому ідея, в плечі сили, щоб прокрутить, 100 малих якіорів, потрібно витратить ен енергії, яка закладена в силі взаємодії, малого і великого якоря, та плечі сили, з яким потрібно крутить якор.

№4. Сила, з якою взаємодіє великий ротор, із малим ротором, така ж сама як і сила, з якою взаємодіє малий ротор з великим...  Тобто якщо тратим на вращєниє еф помножене на плече сили і помножене на відстань обертання....   То це спонукає Гігантський якор, прокрутитися на еф помножене нвелике плече сили, і на велику відаль із певними кутовими коефіцієнтами....

Ну то фігня, наступне класно.  В просторі вирують магнітні хвилі в навколишньому середовищі.  Використовуючи радіоприймач, детекторний, без елемента живлення, не багато послухаєш музики, більше послухаєш шум в динаміку....

Це означає що в антені, якщо не має резонансу, виникають електричні коливання що створюють шуми, тобто струм і напруга, певної потужності, які мають високе коливання по напрузі, і частота не є рівномірною....  вона постійно змінюється по напрямку прикладення  і по силі....  тобто якщо в одну точку, прийде 100 магнітних хвиль, без резонансу, від різних радіостанцій, вони діють на точку одночасно....  викликаючи коливальний струм...  Якщо Є резонанс то коливання що виникають- відповідають одній із хвиль....  Якщо резонансу не має, то сумарне коливання відповідає сумарному векторному направлення ....  типу сила рівна косин кута відповідно нульовом напряму помножене на силу.... + косин н2 нуль напрямок помножене на силу і так далі....

Тобто сто магнітних хвиль, своєю сумарною взаємодією, в точкі створюють сумарну 101 хвилю, з якою коливається електрон в точці....

Коливання електронів, в антені, під дією магнітних хвиль, називаються токами фуко.

Чим більша площа взаємодії, тим більше магнітних хвиль, викликає токи фуко....

Чим більший опір антени, токам фуко, тим більша частина токів фуко перетвориться в теплову енергію....

Якщо створить екрануючу антену, із матеріалу високого опору, напиливши над тонкий шар металу, та розмістить в будинку, то з поверхні такої антери, буде виділяться тепло, отримане як результат, електричного нагрівання нагрівального елементу.....   

Машина працює, як над простий радіо приймач....  хвилі викликають коливання, варто між антеною і землею, втулить конденсатор великої ємності, щоб збільшилося коливання....