Тема: Енергоекономний імпульсний електродвигун для електричних автомобілів

Доброго дня,

Українська  лабораторія альтернативної енергетики Гверлаб представляє новий
проект «Енергоекономний імпульсний електродвигун для електричних автомобілів».
При застосуванні наших двигунів досягається економія електричної енергії щонайменше 50-60%. 
Лабораторія Гверлаб може проектувати, розробляти і виробляти енергоекономні імпульсні двигуни потужністю 5, 10, 15, 20 кВт, частотою обертання 1000, 1500,
3000 обертів за хвилину, різного типу кріплення та призначення, а також електронні системи управління електродвигунами відповідної потужності.
Наша технологія виготовлення енергоекономних імпульсних двигунів є простою і
недорогою. Для цих модернізованих електродвигунів ми можемо спроектувати і виготовити недорогі і надійні електронні системи управління. Виробництво цих електронних систем основано на застосуванні недорогих, серійних, потужних транзисторів. Налагодження та регулювання двигуна і системи управління  є нескладним і вимагає мінімальної кількості вимірювальних приладів та обладнання для тестування.
Оскільки в цілому вартість модернізації електродвигунів та виготовлення електронних систем управління є невисокою, термін окупності наших імпульсних електродвигу-
нів є невеликим.
Приблизна вартість переробки двигуна складає 150 доларів за 1 квт потужності,
сюди включається вартість матералів, електронної системи управління та роботи.

Застосування : для електромобілів, промислових вентиляторів, заміна стандартних електродвигунів в станках, технологічних лініях, генерація електроенергії.

Основні характеристики прототипа двигуна при номінальному навантаженні та енер-
гоекономній роботі :  потужність 7,5 Квт, напруга живлення 48 В, струм споживання до 8 А, швидкість обертання ротора  400 об/хв.   
На відео  https://www.youtube.com/watch?v=s0WtM7DPHfA  продемонстровано роботу прототипа  імпульсного  мотора 7.5 квт, найбільш енергоекономний режим роботи двигуна під навантаженням досягається при 300-500 обертів за хвилину, напруга
приблизно 48 В, струм до 8 А, електрична потужність, яка споживається - до 250 Вт, (фрагмент відео1 - від 20 до 30 сек., фрагмент відео2 - від 46 до 53 сек).

На даний момент ми вишуковуємо фінансову підтримку для виконання наших планів в вигляді інвестицій, грантів,  різної форми кооперації і взаємовигідної співпраці.
www.gver.tk ,  gver.tk@gmail.com,
презентація  двигуна : http://www.gver.tk/gver-pulse-motor-presentation_ua.pdf

2

Re: Енергоекономний імпульсний електродвигун для електричних автомобілів

спасибо за информацию