1

Тема: Опалення будинків, електро магнітними хвилями.

В просторі, дуже багато різних електромагнітних хвиль, отже суть, взяв я радіоприймач, шукав музику, а потім зрозумів, коли відсутній резонанс, в моєму детекторному радіоприймачу, що працює від енергії електромагнітних хвиль, відбуваються шуми, в динаміку. Це означає, що електричний струм, виникає в антені, навіть без резонансу...

Отже пропозиція наступна. В середині будинку, на стіни можна розмістити, максимально тонку фольгу, бажано з матеріалів високого опору, хром, вольфрам і так далі...  Електро магнітні хвилі, навколишнього середовища, створюють електричні коливання в металі, і знаючи закон фізики, я б рекомендував, максимум опору екрану....  Тоді електричні струми, викликані електро магнітними хвилями, в екрані, почнуть розігрівать екран, токами "Фуко"

Можливо, теплової енергії виділиться мало, на 1 метр квадратний площі поглинання магнітних хвиль, про те, це теж спосіб зменшити витрати на опалення, за рахунок, отримання електрики, в екрані, викликаної магнітними коливаннями... і нагрів листа.

Дякую за увагу, з повагою письменник Арах.  https://vk.com/vstavaiukrainohellov?w=wall-92733652_878  Сказка-анегдот....

2

Re: Опалення будинків, електро магнітними хвилями.

хы-хы. А потом выходить на улицу, чтоб позвонить по телефону?
Это даже, если не брать во  внимание КПД системы с точки зрения окупаемости вложенных средств

Мой сайт, если кому интересно:
Блог о возобновляемой энергетике