1

Тема: Бразильські винахідники створили генератор вільної енергії?

Те, що під поверхнею Землі течуть електронні ріки – стало вже науковим фактом і свідченням цього служить магнітне поле Землі. У винахідників останнім часом з’являються різні ідеї і проекти загнуздати ці потоки дармової енергії, але це вдалось тільки великому Теслі.

Шляхом Тесли пішли два бразильські винахідники – Нільсон Барбос і Клеристон Леаль. Вони винайшли  пристрій генерації електроенергії з надзвичайно вражаючим ККД 5000 процентів. Свою працю назвали «Генератор-перехоплювач електронів Землі».

http://gearmix.ru/wp-content/uploads/2014/03/23.jpg

Для роботи пристрою необхідна невелика початкова потужність, щоб ініціювати роботу, яка потім виробляє енергію, що перевищує підведену. Пристрій малогабаритний, а тому може знайти широке застосування в транспорті, в побуті і бізнесі.  Сайт винахідників повідомляє, що споживана потужність, яка потрібна для роботи генератора, складає 2% від його вихідної потужності.

Є кілька типорозмірів генератора. Найменший здатний генерувати 12,1 кВт потужності, використовуючи всього 21 Вт вхідної енергії. Блок прототипу важить 1,5 кг і має розміри 20х30х15 см. Для порівняння, середнє добове споживання будинкової енергії в межах 15 кВт.

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=SvcrqODp … r_embedded

Виникає запитання – що це, чергова «качка» чи кінець нафтогазової економіки? І найголовніше – якщо це друге, то чи дадуть цьому факту звершитися? Цікаво пофантазувати про те, що в кожному будинку чи в квартирі може бути такий маленький генератор, здатний виробляти хоча б 10 кВт потужності.