1

Тема: Побудова эко-хатинки власноруч!

Технологія будування - каркасна, каркас подвійний
индивідуальна особливість вільне  планування(єдиний простір головної кімнати, столової, кухні), купольна архітектура
щось, накшталт такого
PunBB bbcode test

планування, приблизно таке
PunBB bbcode test

теплоізоляція костра, як варіант єковата
можливо їх поєднання
все інше?

Оптимальна ступінь утеплення, досить товсті стіни їсти/грошей не просять
фундамент ТІСЕ розмір стовпчиків і ступінь уширення, ще буду міркувати (якщо буде явно складна місцевість, буду замовляти геологію)
єдина частина будинку з бетону, оптимальний матеріал

Найбільш трудомістка частина, на яку буду скликати ТОЛОКу - глинисто-піщана щиҐатурка
Вікна? гарної якості 2х камерні склопакети - трикутні
триплексовані

Є задумка закласти і поєднати з шурфами геозондів майбутнього теплонасосу /контур скидання надлишку тепла з геліоколлектора(влітку)

Далі буде, буду радий конструктивному діалогу

2

Re: Побудова эко-хатинки власноруч!

Ну как успехи? Если уже есть какая-то информация - поделитесь.
А почему окна треугольные? И в каком месте/области дом?

Мой сайт, если кому интересно:
Блог о возобновляемой энергетике

3

Re: Побудова эко-хатинки власноруч!

Панельні будинки – популярна технологія на Заході та в Україні
Сьогодні СІП панелі справедливо визнані найтеплоємнішим матеріалом на світі. В чому полягає така висока оцінка? З англійської мови абревіатура SIP розшифровується як Structural Insulated Panel, тобто структурно ізольована панель по-нашому. Складається вона з внутрішнього та зовнішнього шару плит ОСП і пінополістиролу. Їх склеюють поміж собою за допомогою поліуретанового клею під тиском, що дорівнює близько 18 тон!
–          ОСП, або ж орієнтована стружкова плита складається з кількох шарів деревної стружки, склеєних різноманітними  смолами. Через те, що тріски розташовані як вздовж, так і впоперек, досягається ефект міцності та еластичності.
–          Пінополістирол – це спінений полістирольний пластик із закритими порами. Саме остання характеристика його робить такими надійним охоронцем тепла.
Такі відмінні якості роблять канадський будинок значно комфортнішим з точки зору мікроклімату, особливо у порівнянні з цегляним. Країни Північної Америки та Європи вже давно вірні такому методу будівництва. 50 років досвіду не залишились непоміченими. Захопила слава будинків з СІП панелей і Україну – все більше і більше домовласників переходять у табір її прихильників.
    Подивитися технології будівництва будинків можна тут http://www.arthouse-bud.com.ua