Тема: Врятують тільки пічки для квартир "Домашнє сонечко" R7127C

Пічки для квартир, що не потребують газу, світла та димарів
Що робити коли батареї холодні, світло відключили а поставити пічку немає можливості?
Вихід є! Найновша розробка -  "ДОМАШНЕ СОНЕЧКО" R7127C та інші моделі
Компактна і легка каталітична керосинова пічка. Це ідеальне рішення для квартир, які потребують простого джерела тепла. Простота у використанні, дозволяє швидко нагріти невеликі приміщення. Не вимагає електричної розетки або  димоходу. Для запуску достатньо просто натиснувши на кнопку, який активує пальник. Для додаткової безпеки,  має встановлений датчик перекидання і відключення в разі удару.
В три рази потужніша і економніша за будь-який електричний нагрівач. 1 літр керосину дасть Вам стільки ж тепла, як тачка дров або вугілля. Але при цьому не буде диму, бігання но сходах та ін. Ніхто навіть і не здогадається, що у Вас тепло.
В рази безпечніша.
Керосин можна зберігати в будь-якому обсязі як завгодно довго, його можна зберігати в квартирі, гаражі, переносити в будь-якій кількості в залізній або пластиковій тарі, перевозити в громадському транспорті. Він - доступний. Поки авіація використовує гас в якості палива, Ви можете бути спокійні щодо можливості його придбання. Більш детальна інформація на сайті  www.teplovdomi.com та по телефону (099) 75-07-895

2

Re: Врятують тільки пічки для квартир "Домашнє сонечко" R7127C

Сайт ще непрацює