1

Тема: Інфрачервоні (теплохвильові) обігрівачі

Порекомендуйте виробника теплохвильових панелей.
Буду вдячний за реальні відгуки.

2

Re: Інфрачервоні (теплохвильові) обігрівачі

можу запропонувати вам керамічна електронагрівальні панелі HYBRID. маємо великий досвід продажів і встановлення таких панелей. добре себе зарекомендували.

3

GorSa написав:

можу запропонувати вам керамічна електронагрівальні панелі HYBRID. маємо великий досвід продажів і встановлення таких панелей. добре себе зарекомендували.

Дякую. Але цікавлять саме реальні відгуки користувачів: про негативні(в першу чергу) та позитивні сторони конкретних моделей.

4 Востаннє редагувалося fedorov2017 (2016-04-12 08:19:09)

В 2015 році купив панель гібрид (ось ці) і дуже задоволений. Безпечний для дитини, не сушить повітря і за світло прийшов рахунок не на багато більше звичайного. Залишаю його включеним на цілий день і не переживаю. Розетковий терморегулятор відключає панель автоматично. У кімнаті більше 25 градусів. Теплота. Здивований, що таке якість роблять у нас в Україні. Дуже стильно виглядає на стіні. Планую придбати на всю квартиру.

5

У меня есть "пассивный опыт" инфракрасных обогревателей - у клиентов видел. Они реально крутые - обогревают не воздух, а предмет, на который направлено излучение. Это экономия электроэнергии.

По поводу негативных последствий сказать ничего не могу

Мой сайт, если кому интересно:
Блог о возобновляемой энергетике